Dvaro g. 15, LT-86111
Kelmė, tel. (8 427) 61 065 
tel./faks. (8 427) 61 065
kelmesmuziejus@gmail.com

 


2012.10.12
Aleksandro Makejevo koncertas

Kelmės krašto muziejuje
2012 m. spalio 12d. (penktadienį) 18 val.
Aleksandro Makejevo koncertas.Kelmės krašto muziejus kviečia visus kelmiškius į muzikinę šventę. Jums muziką, dainas ir dalį savęs dovanos charizmatiškasis Aleksandras Makejevas. Atlikėjas, nevadinantis savęs bardu, o tiesiog dainuojantis jums, pritariant gitarai. Kartais grubus, kartais juokingas, nesergantis žvaigždžių ir populiarumo ligomis, toks jis pasirodys ir jums.

Aleksandras Makejevas muzikinę karjerą pradėjo 1991 metais, dešimt metų grojo įvairiuose projektuose ir grupėse. Nuo 2001 metų groja vienas, per šį laikotarpį išleido net septynis solinius albumus. Taip pat kūrė muziką ir dainas televizijos serialams „Nekviesta meilė“ ir „Garbės kuopa“. Sukūręs visas savo dainas pats jis padeda ir kitiems atlikėjams: Jurgai Šeidukytei, „69 Danguje“. Pasirodęs ir miuzikle „Žuviaganys“, jame atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų. Nepamiršta Aleksandras Makejevas ir mažųjų klausytojų, jiems yra sukūręs muzikinę pasaką „Ešeriukas Valentukas“.

Turbūt visi dar umoro jame puikias ir truputį ironiškas Aleksandro Makejevo dainas. Visos jos sukurtos apie mus, apie pasaulį, matomą per televizorių ir už lango. Koncerte jūsų laukia geros nuotaikos ir umoro dozė padabinta gitaros skambesiu ir sodriu vokalu. Visa tai ir dar daugiau jau Spalio 12 dieną,penktadienį, Kelmės krašto muziejuje. Pradžia 18:00.
Bilieto kaina 10 LtAtgal


Copyright © 2009 Kelmės muziejus adm zone. Sprendimas: V studija