Dvaro g. 15, LT-86111
Kelmė, tel. (8 427) 61 065 
tel./faks. (8 427) 61 065
kelmesmuziejus@gmail.com

 


2020.03.27
Kviečiame į virtualią ekskursiją po Kelmės krašto muziejų!

 

 

 

 

Kol siautėja koronavirusas (COVID-19), muziejaus lankymas draudžiamas, tačiau Jūs galite jame apsilankyti virtualiai. Kviečiame pasidairyti po Kelmės krašto muziejų šiuo internetiniu adresu:

http://78.63.220.147/turai/4_kelme_lt 

Šiame virtualiame ture galima pasigrožėti vaizdais, sukurtais naudojant dronus. Panoraminėse nuotraukose aktyvavę interaktyvius taškus pamatysite ekspozicijose esančių vertingiausių ir įdomiausių eksponatų išdidintus vaizdus, galėsite ir perskaityti apie juos išsamią informaciją. Pagal poreikį galima šią informaciją perklausyti ir garsu. Virtualaus turo pradžioje jus pasitiks gidė, kuri trumpai papasakos apie muziejų ir lydės Jus viso virtualaus turo metu.

Projektas tik įpusėjo, tad kai kas jau paviešintame virtualiame ture dar bus koreguojama.

Šis virtualus turas kuriamas įgyvendinant iš Europos Sąjungos SF ir Lietuvos Respublikos biudžeto finansuojamą Lietuvos integralios muziejų informacinės sistemos (LIMIS) plėtros, modernizavimo ir el. paslaugų projektą „Virtualus muziejus“. Šį projektą kartu su partneriais, tame tarpe ir Kelmės krašto muziejumi, ir paslaugų teikėjais įgyvendina Lietuvos nacionalinis dailės muziejus. Iš viso šio projekto metu, be kitų svarbių veiklų, yra numatyta sukurti 25 virtualius turus po muziejų ekspozicijas. Užbaigus įgyvendinti projektą, internete jie bus pristatomi lietuvių ir anglų kalbomis.

 

Projekto partneris Kelmės krašto muziejus.

Parengta pagal LM ISC LIMIS informaciją.

 

     


Atgal


Copyright © 2009 Kelmės muziejus adm zone. Sprendimas: V studija